O portáli

TECHNOLÓGIE
Sme pomerne mladí tím, ktorí majú radi písanie a od toho sa viaže aj názov tohoto portálu.
Máme radi profesionálnosť, kladieme veľký dôraz na použiteľnosť, modernosť a efektívnosť v špičkových inovácií vo svete tých najmodernejších technológií.


ROZUM
Sme bystrí, odhodlaní a internet je našim druhým domovom. Pri stavbe komunity sme využili tie najluxusnejšie, najstabilnejšie, najbezpečnejšie a najinovatívnejšie technológie súčasnosti, ktoré držia krok vpred a nezaostávajú. Vývoj našich služieb je tak flexibilnejší, efektívnejší a neustále sa vyvíja, rozvíja, vylepšuje, či inak mení pravidlá a súčasné štandardy moderného internetu.

VÍZIA
Ak viete niečo o histórií, teda konkrétne o Oscarovi Schindlerovi, vykupoval židov z geta a ponúkal im prácu vo svojej fabrike, ktorá bola pomenovaná po ňom "Fabryka Oskara Schindlera", zachraňoval židov pred istou smrťou v koncentračných táboroch. My ponúkneme niečo podobné, budeme zachraňovať pred chudobou!

SÚHRN
Toto nie je len taký obyčajný portál, predstavujeme vám plne prepracovaný web s mutáciou sociálnou sieťou trochu inak.
Máte možnosť si aj pekne privyrobiť a vyplácať vás budeme z toho, čo do našej sporiacej kasy zašlete, alebo formou zakúpením VIP výhod na našich herných serveroch.

Ďakujeme Vám za návštevu a priazeň.
Budeme veľmi radi, keď sa k nám pripojíte a stanete sa užívateľom našej stále rozvíjajúcej sa komunity.